Geoblog.pl    Geoblog    Podróże    Aktualności    Konkurs księgarni Matras
Zwiń mapę
2011
03
sie

Konkurs księgarni Matras

 
Polska
Polska, Warszawa
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 1583 km
 
W imieniu sieci księgarni Matras zapraszamy wszystkich miłośników podróży w miejsca dalekie i bliskie, poszukiwaczy nowych smaków i zapachów oraz spotkań z innymi ludźmi, innymi tradycjami, inną kulturą do udziału w konkursie "Moje opisanie świata".

Aby wziąć udział w konkursie trzeba zgłosić na stronie konkursowej wakacje.matras.pl zdjęcie i opis ciekawego miejsca w Polsce lub w świecie, które wzbudziło zachwyt urodą albo nastrojem, wiąże się z niezwykłym przeżyciem, budzi literackie skojarzenia bądź przywołuje na myśl niepowtarzalny smak i zapach. Nie ma znaczenia, czy będzie to przedstawienie zachodu słońca nad oceanem, afrykańskiej dżungli, wiejskiego cmentarzyka w Bieszczadach, kwitnącej jabłoni albo nadziewanych papryczek... Nie ma znaczenia, czy będzie to pejzaż, czy portret, refleksja po wyprawie na koniec świata, czy wspomnienie wizyty u cioci. Ważne, by wnosiło coś do naszego opisania świata.

Prace oceni komisja konkursowa, w skład której wchodzą: Beata Pawlikowska, Monika Witkowska, Ania Jackowska, Bożena Garbińska, Małgorzata Olejniczak, Tadeusz Chudecki, Zbigniew Łuczak, Maciej Pinkwart, dla których ważną częścią życia jest poznawanie i opisywanie świata.

Pula nagród obejmuje weekend dla dwojga w Paryżu, kosmetyki wakacyjne, kursy językowe, mnóstwo książek :)

Konkurs trwa do 30 września.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Zdjęcia (1)
  • zdjęcie
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
Geoblog
Blog ekipy Geoblog Sp. z o.o.
Piotr, Michał i Tomek
zwiedzili 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 27 wpisów27 67 komentarzy67 47 zdjęć47 1 plik multimedialny1
 
Nasze podróże
04.08.2006 - 20.03.2013