Geoblog.pl    Geoblog    Podróże    Aktualności    4. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy
Zwiń mapę
2012
16
lis

4. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

 
Polska
Polska, Rzeszów
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 3058 km
 
Rzeszów stolicą polskich podróżników! Zapraszamy na 4. PKP!

Już w ten weekend kolejna edycja Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego! W dniach 16-18 listopada 2012 roku spotykamy się w gościnnych progach Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

W tegorocznym Kalejdoskopowym programie odnajdziemy prelekcje zarówno pasjonatów podróży z długoletnim „stażem” jak i młodych odkrywców. Swój udział w festiwalu potwierdzili m.in. zdobywca Korony Himalajów i Karakorum - Krzysztof Wielicki, najmłodsza Polka, która samotnie opłynęła kulę ziemską - Marta Sziłajtis-Obiegło oraz człowiek, który – dosłownie – obiegł świat - Piotr Kuryło, laureat tegorocznego Kolosa!

Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi odbędą się także projekcje filmów podróżniczych i ogólnopolska premiera książki autorów bloga Paragon z podróży – Bartka Szaro i Patryka Świątka – pt. "Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania" (autorzy to także laureaci nagrody Blog Roku 2011 Onet.pl).

W ramach wydarzeń towarzyszących zaplanowane są także konsultacje medyczne dla podróżujących, cieszące się sporym zainteresowaniem w latach ubiegłych, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od Partnerów i Sponsorów Festiwalu oraz promocje książek podróżniczych przygotowane przez Wydawnictwo Bezdroża.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu, programu, gości oraz poszczególnych prelekcji, biletów wstępu (20 zł - 1 dzień, 30 zł – karnet 2-dniowy) oraz zasad mailowej rezerwacji biletów miejsc znajdują się na stronie internetowej Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego:

www.kalejdoskoppodrozniczy.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: www.facebook.com/KalejdoskopPodrozniczy
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (1)
DODAJ KOMENTARZ
legrandbleu
legrandbleu - 2012-11-16 15:18
Idę:) Mam już karnet!
 
 
Geoblog
Blog ekipy Geoblog Sp. z o.o.
Piotr, Michał i Tomek
zwiedzili 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 27 wpisów27 67 komentarzy67 47 zdjęć47 1 plik multimedialny1
 
Nasze podróże
04.08.2006 - 20.03.2013