Geoblog.pl    Geoblog    Podróże    Aktualności    Wizy w Geoblogu!

Wizy w Geoblogu!

Polska, Warszawa

Wybierasz się na wakacje i potrzebujesz wizy? Chcesz zaoszczędzić czas, uniknąć kolejek w ambasadzie, zająć się pozostałymi sprawami związanymi z wyjazdem? Zamów wizę za pośrednictwem Geobloga. Wypełnij prosty formularz na stronie www.geoblog.pl/wizy

Dzięki współpracy z firmą 2ways Sp. z o.o. udostępniamy Wam formularz umożliwiający zamówienie wizy do niemal 50 krajów. Obowiązują 3 opłaty za pośrednictwo uzależnione od trybu, w jakim chcielibyście uzyskać wizę:

* 69 PLN ekonomicznie - czas oczekiwania ok. 2 tygodnie
* 84 PLN normalnie - czas oczekiwania zwykle 5-7 dni roboczych
* 99 PLN ekspresowo - czas oczekiwania najczęściej 1 dzień

Dlaczego warto skorzystać z pośrednictwa?

* dajemy Ci pewność, że po wstępnej weryfikacji, wypełnione wnioski i przygotowane inne dokumenty są poprawnie wypełnione - unikasz straty czasu, jeśli udasz się do konsulatu i Twoje dokumenty będą źle wypełnione bądź niekompletne
* unikasz wszelkich niedogodności - niekiedy są to godziny stania w kolejkach, czy wizyty w konsulacie podczas niezapowiadanego przez konsulat dnia wolnego (jest to bardzo ważne dla osób, które muszą dojechać z innych miejscowości i przez to stracić niepotrzebnie dzień lub dwa)
* dokumenty są ubezpieczone i masz pewność, że u nas są nic im się nie stanie
* nie tracisz czasu na sprawdzanie, telefony i papierkowe prace

Procedura zamawiania wizy wygląda następująco:

Krok 1. Kontakt poprzez formularz
Najwygodniejszym narzędziem kontaktu ws. zamówienia jest wypełnienie formularza zapytania znajdującego się na stronie www.geoblog.pl/wizy. Konsultanci oddzwonią na podany numer telefonu w krótkim czasie (najczęściej w ciągu kilku godzin, w dni robocze).

Krok 2. Przygotowanie dokumentów
Prosimy o skrupulatne przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy. Konsultanci, w przypadku wątpliwości, udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Krok 3. Przesłanie dokumentów
Przesyłasz kurierem lub dostarczasz do biura komplet dokumentów.

Krok 4. Faktura i płatność
Otrzymujesz fakturę za usługę i dokonujesz jej opłacenia. W tym czasie wykonywane są działania w celu uzyskania dla Ciebie wizy.

Krok 5. Wysłanie wizy
Otrzymujesz kurierem paszport z wbitą wizą (+ czasem inne dokumenty np. vouchery). Koszt kuriera - 28 zł brutto - doliczony jest do faktury (ponosi Klient). Jeśli masz podpisaną umowę z firmą kurierską lub chcesz odebrać w inny sposób (np. przekaz lotniczy), przygotujemy dokumenty i dostarczymy wg Twoich wytycznych.

zula - 2010-08-14 20:42
Pomysł wspaniały z wizami -gratuluję !!!

Geoblog - 2010-08-14 21:01
Dziękujemy, mamy nadzieję, że przyda się tym, którzy mają daleko do ambasady/konsulatu

BPE
BPE - 2010-08-15 19:22
generalnie pomysł z tym blogiem super - długo się zastanawiałam na którym blogu wpisywać swoje podróże i wybrałam Wasz....mam nadzieję, ze w przyszłości będę miała okazję skorzystać z opcji "wizy"
- powodzenia w dalszej pracy !!!

wedrowkikaroli
wedrowkikaroli - 2010-08-16 15:50
Powiem krótko : Uwielbiam geoblog ! Naprawdę fajna sprawa. Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia.

Geoblog - 2010-08-16 15:52
Zaczerwieniliśmy się ze wstydu ;) Dziękujemy!

mirka66 - 2010-08-17 07:58
Tak !!! Potwierdzam to co napisala Karola.Jestescie super !!!!!!!!!!!
A co z wizami dla tych co mieszkaja poza granicami kraju??????????? Dla mnie paszport jest jak dowod osobisty.Nie moge go odeslac przez kuriera.

Geoblog - 2010-08-17 15:23
Niestety usługa pośrednictwa wizowego dostępna jest jedynie w granicach Polski

Geoblog - 2010-08-20 10:41
A jednak załatwienie wizy jest także możliwe poza granicami kraju. Niestety bez kuriera nie obejdzie się, paszport jest niezbędny.

Geoblog
Blog ekipy Geoblog Sp. z o.o.
Piotr, Michał i Tomek
zwiedzili 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 27 wpisów27 68 komentarzy68 47 zdjęć47 1 plik multimedialny1

04.08.2006 - 20.03.2013